skocz do treści skocz do menu

Teraz Katalog

terazinfo.pl

Inne serwisy Teraz


Regulamin

1. Każdy użytkownik może zgłosić stronę do katalogu TerazInfo.pl. Internauci zgłaszają do katalogu propozycje stron, korzystając z formularza na stronie http://katalog.terazinfo.pl/dodaj_strone

2. Witryna podana przez użytkownika zostaje poddana ocenie redaktora. Redaktor ocenia zarówno treść merytoryczną, jak i estetyczną. Nie dodajemy do Katalogu stron w budowie lub niezawierających prawie żadnej treści. Nie dodajemy do Katalogu stron bez polskiej wersji językowej. Strony muszą być opisane w języku polskim.

3. Proponowana strona musi być prawidłowo i dokładnie opisana, słowa kluczowe należy oddzielić przecinkami i nie wolno ich powtarzać. Opis strony musi dotyczyć tylko zawartości zgłaszanej strony, nie wolno w opisie, słowach kluczowych, tytule podawać znaków specjalnych, danych kontaktowych, cen, sloganów reklamowych, ofert itp.

4. Jeżeli zgłoszenie zostanie pozytywnie rozpatrzone przez redaktora, wpis zostanie dodany do katalogu TerazInfo.pl, a użytkownik zostanie powiadomiony listownie na adres e-mail podany w zgłoszeniu.

5. Katalog TerazInfo.pl zastrzega sobie prawo do akceptacji bądź odrzucenia stron zgłoszonych do katalogu. Powodem odrzucenia może być niezgodność tematyki serwisu z kategorią katalogu, niezgodność z polskim prawem, nieosiągalność witryny w momencie moderacji itp.

6. Katalog TerazInfo.pl zastrzega sobie prawo do edycji Państwa opisu, słów kluczowych oraz tytułu strony w celu dostosowania wpisu do wymogów naszego katalogu. Edycja zgłoszenia może polegać na: poprawieniu błędów ortograficznych i interpunkcyjnych, skróceniu ilości znaków w opisie, zmodyfikowaniu tytułu strony, usunięciu zabronionych elementów tekstowych (patrz pkt. 3).

7. W katalogu TerazInfo.pl może znaleźć się jeden odnośnik do Twojej strony w wybranej kategorii. Prosimy więc o staranny dobór kategorii, ponieważ źle zlokalizowany wpis może być powodem usunięcia odnośnika przez redaktora. Nie należy wysyłać zgłoszenia kilkakrotnie. Katalog jest moderowany codziennie (w dni robocze), a wpisy do niego są dodawane możliwie jak najszybciej.

8. Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację powyższego regulaminu. Jeśli nie zgadzasz się z zawartymi tu ustaleniami nie możesz dodać swojej strony do katalogu.

9. Powyższy regulamin obowiązuje od dnia 10-07-2007 do odwołania. Katalog TerazInfo.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. Wszelkie zmiany i uaktualnienia będą edytowane na bieżąco.

10. Założenie konta na stronie www.katalog.terazinfo.pl jest równoznaczne w wyrażeniem zgody na otrzymywanie droga mailową informacji od administratora serwisu.Administrator Katalogu nie doda oferty/strony jeśli do jej dodania został użyty mail fikcyjny, nieistniejący lub nieprawidłowy.

Ostatnia aktualizacja regulaminu: 9 lipca 2010 roku.Biuro rachunkowe Prym
Artykuły - katalogi
Free Seo Directory
Artykuły